ms3Dprint

Vykrajovače  sušienk

Vyrobené metódou 3D tlače. Materiál HT110. Materiál je vhodný na styk s potravinami a zvládne aj umývanie v umývačke riadu. Vyrobený z prírodných materiálov (škroby) a neobsahuje ropné produkty. Venujte zvýšenú pozornosť čisteniu vykrajovača! V drobných vrstvách, ktoré sú bežnou súčasťou tlačených dielov sa môžu nedodržaním čistoty udržiavať nečistoty.

Pre rovnomerné vzory na keksíkoch použite cesto hrubé 4-5mm. Pred vykrojením každého keksu namočte rezné hrany do múky (cukru) tak, aby múka (cukor) pokryl/a aj hrany vytláčajúce dekoračné linky. Vykrajovač vtlačte do cesta a vytiahnite ho. Neotáčajte ním počas vykrajovania! Zničil by sa vzor alebo by sa cesto nalepilo na vykrajovač.

Cena je na vyžiadanie a závisí od veľkosti samotného vykrajovača. (v najjednoduchšej podobe cca 3€ (Cena modelovania nového prototipu záleží od jeho zložitosti a záleží na vzájomnej dohode) ) Neváhajte mi napísať e-mail.

Vykrajovače sušienk

Zverejnený projek: 3.9.2023

V prípade záujmu o vlastný, jedinečný vykrajovač sušienok ma kontaktujte na mail alebo telefóne číslo uvedené dolu na konci stránky.

Na stiahnutie

Mobil: 0949 518 387

E-mail: sedlacekmichal1@gmail.com

PayPal: sedlacekmichal1@gmail.com